Luxtorpeda i Janusz Radek wystąpią w Świdnicy!

15.03.2016, 15:14

W ramach Świdnickich Recenzji Muzycznych, obyło sioę głosowanie podczas którego wyłoniona artystów którzy wystąpią na Świdnickiej scenie. Pierwszymi potwierdzonymi wykonawcami są, Luxtorpeda oraz Janusz Radek & The Ants. Lecz spokojnie to jeszcze nie wszyscy nadal prowadzone są rozmowy z innymi artystami, którzy w głosowaniu uplasowali się na najwyższych pozycjach.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

Luxtorpeda wystąpi 13 listopada w Klubie Bolko. Zespół powstał w 2010 roku z inicjatywy Roberta Friedricha, gitarzysty i wokalisty znanego z takich formacji jak Acid Drinkers, Turbo, Flapjack, Arka Noego, 2Tm2,3 i KNŻ. W 2011 roku w trakcie nagrywania albumu skład uzupełnił wokalista Przemysław Frencel, raper znany z hip-hopowego duetu 52 Dębiec. 1 kwietnia 2016 roku ukaże się kolejna płyta zespołu, zatytułowana „Mywaswynas”.

Janusz Radek & The Ants wystąpią 29 września w Sali Teatralnej ŚOK. Swoją nową płytą pt. „Popołudniowe przejażdżki” (2015) artysta udowadnia, że jego talent muzyczny nie ma właściwie granic. Oprócz tego, że jest świetnym wokalistą, pokazuje, że potrafi także pisać piękne piosenki. Przez lata przyzwyczaił nas do wielkiego repertuaru i teatralnych interpretacji, tym razem jednak zaprasza nas do zupełnie innego świata. W nieco zwolnionym tempie, zrelaksowani i leniwi
pozwalamy sobie na powierzchowne obserwacje otoczenia.

 

 

źródło: http://www.dami.walbrzych.pl

 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Copyright © 2015 scan-city.pl