Paulina Lenda&Kruki wystąpią w Must Be The Music !

08.04.2016, 10:04

Już w niedzielę 10 kwietnia o godzinie 20.00 w telewizji Polsat zobaczymy zespół który powinien być nam bardzo dobrze znany. Paulina Lenda&Kruki wystapią w popularnym programi Must Be The Music, i będą walczyć o wasze głosy !

Dlatego też gdy o godzinie 22.00 rozpocznie się głosowanie gorąco zachęcamy do oddawania swoich głosów na ten młody i utalentowany zespół. Sami muzycy również zachęcają do głosowania :

– Wzięliśmy udział w programie Must Be The Music – Tylko Muzyka! I będziemy teraz potrzebować waszej pomocy! W najbliższą niedzielę 10. kwietnia o godzinie 20:00 będziecie mogli obejrzeć nasz występ! A już o 22:00 ruszy głosowanie online na najlepszy występ odcinka. Będzie odbywało się ono w specjalnej aplikacji. I choć sami nie przepadamy za tego typu akcjami i wydarzeniami, tym razem ogromnie liczymy na wasze wsparcie, bo zależy nam strasznie, by móc podczas programu pokazać jak najwięcej naszego autorskiego materiału z nadchodzącej płyty, którą zamierzamy wydać jeszcze w tym roku!

Teraz po krótce przedstawimy Paulina Lenda&Kruki :

Warto zaznaczyć, ze muzycy tworzący formacje to przede wszystkim przyjaciele, którzy znają się już na tyle długo, że na scenie porozumiewają się nie za pomocą słów a dźwięków. Mają już na swoim koncie wiele sukcesów  m.in.Grand Prix i specjalna nagroda za najlepsze wykonanie utworu z repertuaru patronki festiwalu na IX Festiwalu „Wielki Ogień” im. Miry Kubasińskiej, I miejsce podczas III Międzynarodowego Festiwalu „Blues na Siewierskim Zamku”,  I miejsce podczas VIII edycji Festiwalu „Ścinawski Blues nad Odrą”.

 

Przedstawiamy również instrukcje dzięki której będą wiedzieli Państwo jak głosować na Paulina Lenda&Kruki !

START GŁOSOWANIA W NIEDZIELĘ (10.04) O 22.00

1. Polub profil Must Be The Music na facebooku: https://web.facebook.com/tylkomuzyka/
2. Wejdź do aplikacji: https://web.facebook.com/tylkomuzyka/app/100440586703876
3. Kliknij po lewej stronie na dole napis „przejdź do aplikacji”
4. Wyszukaj występ podpisany Paulina Lenda & Kruki
5. Załaduj filmik. Możesz go obejrzeć, bądź przewinąć do ostatniej sekundy.
6. Na końcu filmiku pojawi  się napis „głosuj”. Kliknij na niego, by zagłosować.
7. Powtórz czynność od początku. Możesz głosować 10 razy dziennie z jednego profilu, aż do czwartku do 12.00!
KONIEC GŁOSOWANIA W CZWARTEK O 12.00 (14.04)

 

 

źródło: swidnica24.pl
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Copyright © 2015 scan-city.pl