Świebodziczanin napisał książkę o kulturystyce!

30.03.2016, 14:43

Już jutro 31.03.2016 r ukaże się książka autorstwa świebodziczanina – Grzegorza Andrzejewskiego.

„Perfect body. Nowoczesna kulturystyka i fitness”  to podręcznik dietetyczno-treningowy, skierowany do osób które systematycznie pracują nad swoją sylwetką. Możemy w niej znaleźć informację jak kształtować sylwetkę, zmniejszać wagę ciała, redukować poziom tkanki tłuszczowej oraz większać masę mięśniową.

Pan Grzegorz mieszka w Świebodzicach od urodzenia. Trenuje oraz przygotowuje zawodników już od 30 lat. Fitness i kulturystyka to nie tylko jego pasja a styl życia.

– Ta książka to właśnie wynik moich długoletnich doświadczeń i wiedzy, którą chcę podzielić się z innymi – mówi autor. – Zwłaszcza, że obecnie mamy wysyp tzw. trenerów personalnych, którzy ukończywszy zaledwie krótki kurs „reklamują” swoje umiejętności, mając tak naprawdę nikłą wiedzę. Stąd moja propozycja – podręcznik tak naprawdę dla każdego, zarówno dla tego, który zaczyna swoją przygodę z fitness, jak i dla osób mających już pewne osiągnięcia. Starałem się zawrzeć w nim wszystko to, co uważam za najistotniejsze w dbaniu i rozwijaniu własnego ciała. – komentuje autor książki.

perfect-body-nowoczesna-kulturystyka-i-fitness-_okladka

Książkę będziemy mogli dostać m. in. w Empiku oraz księgarniach wysyłkowych. Zapraszamy do przeczytania!

źródło: doba.pl
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Copyright © 2015 scan-city.pl