Tattoo konwent po raz piąty !

29.03.2016, 11:47

Szykujcie się na kolorową jazdę bez trzymanki! Tattoo Konwent już po raz piąty zawita do Wrocławia, aby dać wam wyjątkowo energetyczne święto tatuażu i muzyki! Klimatyczne sale Zaklętych Rewirów ugoszczą ponad stu tatuatorów z rozmaitych zakątków Polski. Liczne zakamarki staną się świadkami emocjonujących koncertów, występów dj’ów, stref chill i dodatkowych atrakcji!Będziecie mieli okazję podziwiać przy pracy artystów tatuażu, znaleźć inspirację do kolejnego malunku na waszych ciałach oraz wziąć udział w jednym z ośmiu konkursów na najlepsze tatuaże.

Na scenie koncertowej zobaczycie miedzy innymi energetyczny występ duetu Syny, który w ciągu ostatniego roku ostro namieszał w polskim światku muzycznym. Maciej Szymczuk porwie was w niepokojącą muzyczną podróż po zakamarkach umysłów, a dla odmiany hardcorowy wrocławski The Dog pokaże czym jest konkretna muzyczna sztuka. A punkrockową wisienką na torcie będzie czeski The Fialky! Całość domknie rozpoznawalny band pochwalone.

Zadbaliśmy też o występy wyjątkowych dj’ów takich jak EPROM, Novicky, Ronin oraz MacBeat. Sprawią oni, że strefa chill na dachu zamieni się w tętniącą energią przestrzeń idealną do tańców!

Tattoo Konwent to także dodatkowe strefy tematyczne takie jak HOTBALL Zone, gdzie czekać na was będą motocykle, hotrody i inne cuda związane z motoryzacją. Prócz tego wystawy, strefy naszych sponsorów, jedyny w swoim rodzaju Sasky z Banana-Ink, a także krany z kraftowym piwem.

To ciągle jedynie niewielka część przygotowanych dla was atrakcji, więc śledźcie wydarzenie!

Dodatkowymi atrakcjami będą też dedykowane strefy naszych sponsorów:
➡ KWADRON
➡ Cheyenne Professional Tattoo Equipment
➡ Easytattoo Easypiercing Easycleaning
➡ MEDICINE everyday therapy
➡ Strefa Modów by eSmokingWorld (PL)
➡ Browar Kraftwerk
➡ Red Bull

BILETY:
❗ Przedsprzedaż ograniczonej puli biletów w niższych cenach > http://www.biletin.pl/pl/festiwal/wroclaw-tattoo-konwent-wroclaw-2016/4375/bilety.html

Sprzedaż w dniu festiwalu na bramce biletowej (nie prowadzimy innej sprzedaży stacjonarnej).
45 zł – bilet jednodniowy
60 zł – bilet dwudniowy
200 zł – bilet VIP

Bilety (1 lub 2-dniowe) uprawniają do korzystania ze wszystkich atrkacji przewidzianych podczas wybranego dnia wydarzenia.

Bilety VIP to dodatkowo możliwość wejścia do strefy VIP z darmowym cateringiem i alkoholem oraz wybrana koszulka z limitowanej serii Wrocław Tattoo Konwent 2016 w naszej strefie Merch.

 

źródło oraz strona wydarzenia : https://www.facebook.com/events/902485523202748/

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Copyright © 2015 scan-city.pl