Konkurs na logo ! Wysoka nagroda dla zwycięzcy

19.04.2016, 10:00

Tylko do czwartku, 21 kwietnia przyjmowane są propozycje konkursowe na nowe logo Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Autor zwycięskiej pracy może wygrać pięć tysięcy złotych. Jest o co powalczyć.
DWUP to instytucja, która zajmuje się wspieraniem dolnośląskiego rynku pracy, ale nie tylko. Ma do dyspozycji również ogromne fundusze z Brukseli w ramach nowej perspektywy unijnej. Nowe logo i otwarcie się na wiele działań związanych z promowaniem przedsiębiorczości to kolejny krok do pokazania, że DWUP się zmienia.

Zmiana logo DWUP wynika nie tylko z chęci unowocześnienia wizerunku, ale przede wszystkim zwiększenia potencjału komunikacyjnego. Na pomysły od wszystkich zainteresowanych – osób prywatnych, firm, czy też studentów – organizatorzy czekają do 21 kwietnia 2016 roku.
Konkurs ma charakter dwuetapowy. W pierwszym etapie uczestnicy konkursu przygotują projekt maksymalnie pięciu logotypów. Następnie komisja wybierze najlepsze projekty, na które pracownicy będą oddawać głosy. Autor zwycięskiego logotypu, księgi znaku wraz z wzorami materiałów informacyjno-promocyjnych otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości pięć tysięcy złotych.

 

 

źródło: dwup.pl
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Copyright © 2015 scan-city.pl