„Na przeprosiny mam dla Ciebie kradzione tulipany”

27.04.2016, 13:44

Mieszkaniec Świdnicy wpadł na niebanalny pomysł przeproszenia żony z użyciem kradzionych tulipanów, które pięknie zdobią miasto w tym wypadku przy ulicy Komunardów.

Romantyczny złodziejaszek nie czekał żeby pod osłoną nocy, zerwać kwiaty lecz zrobił to w biały dzień, nie przejmując się tym, że ktoś może go zobaczyć. Może miał nadzieję, że właśnie żona zauważy jego starania i dzięki temu jego przeprosiny staną się dla niej zupełnie wyjątkowe?

Tak czy inaczej, nasz romantyk kradł kwiaty ze skwerku przy ulicy Komunardów, na szczęście jedna z mieszkanek zauważyła ten wyczyn i powiadomiła o tym odpowiednie służby. Dzięki szybkiej reakcji, funkcjonariuszom Straży Miejskiej udało się przyłapać sprawce na gorącym uczynku, oraz ukarać go mandatem w wysokości 100 zł. W takim wypadku czy nie lepiej byłoby te pieniądze wydać na piękny bukiet w kwiaciarni? Jedno jest pewne następnym razem sprawca na pewno się zastanowi zanim kolejny raz będzie chciał przeprosić żonę.

Podziękowania należą się dla mieszkanki Świdnicy, która poczuła się do obowiązku poinformowania Straży Miejskiej o tym wyczynie, bo to dzięki właśnie takim osobom istnieje szansa, że nasze miasto z roku na rok będzie stawało się piękniejsze, a romantycy zamiast kraść kwiaty będą woleli wydać pieniądze w kwiaciarni niż na mandat.

 

Swoją drogą, czy tylko my zauważyliśmy, że odkąd w mediach pojawiła się informacja o pięknie kwitnących tulipanach w Świdnicy o wiele częściej docierają do nas słuchy o ich dewastacji czy kradzieżach ?

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Copyright © 2015 scan-city.pl