Nie przegap 2. edycji Polanickich Spotkań ze Zdrowiem!

24.05.2016, 15:08

26 maja 2016 rusza druga edycja Polanickich Spotkań ze Zdrowiem pod hasłem: Czuj się i wyglądaj Młodo! Nazwa imprezy jest odzwierciedleniem odwiecznych poszukiwań cudownego źródła młodości i nieodpartego dążenia człowieka do długiego życia w świetnej kondycji, pięknej sylwetce i wyglądzie. Dzięki rozwojowi wiedzy, osiągnięciom nauki i medycyny, nasze samopoczucie staje się coraz lepsze. Dlatego podczas II Polanickich Spotkań ze Zdrowiem organizatorzy zaprezentują te produkty i usługi, które decydują o jakości i długości naszego życia. Wśród wystawców znajdą się również wytwórcy oferujący produkty regionalne, wytwarzane metodami tradycyjnymi, o wyjątkowej jakości.

 

 

 

Podczas pierwszej edycji swoje produkty i usługi zaprezentowało dwudziestu wystawców. Były pyszne miody z rodzinnej pasieki, produkty z aronii, przetwory leśne, zioła, były prawdziwe sery z Zakopanego i dojrzewające z Austrii. Swoje suplementy diety zaprezentowały firmy Morinda i Forever. Można było napić się smacznych soków płynących z wyciskarek i popróbować tłoczonych olejów. Kondycję odwiedzających sprawdzali irydolodzy, terapeuci. Badano poziom toksycznych produktów glikacji AGE z wyliczeniem wieku biologicznego, przeprowadzano też badania żywej kropli krwi,  kto chciał mógł również poddać się leczniczym masażom. Na targach nie zabrakło też szczególnie pięknej, ręcznie wykonywanej biżuterii i doskonałego dla ochrony stóp obuwia.

W ciągu pięciu dni targi zdrowia odwiedziło około półtora tysiąca zwiedzających. Wielu z nich pytało o następny termin targów. A zatem zapraszamy już 26 maja br. na drugą edycję Polanickich Spotkań ze Zdrowiem „Czuj się i Wyglądaj Młodo”, która potrwa przez 4 dni do 29 maja 2016 roku.

Więcej informacji o imprezie znajdą Państwo tutaj.

 

 

 

 

 

źródło: doba.pl

 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Copyright © 2015 scan-city.pl