Mistrz Polski w Gimnazjum w Lutomi Dolnej

09.06.2016, 13:53

Kacper Jamrozik, bo to właśnie o nim mowa zdobył Imiejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski w kickboxingu. Na co dzień uczeń gimnazjum w Lutomi Dolnej i Wychowanek Fighter Klub Kaczmarek Grodowski.

Obraz 008Młody, skromny, spokojny – tak można w skrócie opisać ucznia klasy 3 Gimnazjum im. Unii Europejskiej w Lutomi Dolnej. Jak sam mówi: sportem interesuje się od najmłodszych lat i jest on we krwi, nie wyobrażam sobie życia bez aktywności związanej z treningiem i bieganiem. Wszystko zaczęło się od walk oglądanych w telewizji – wspomina. Potem wraz z bratem poszedłem na trening MMA i zostałem w klubie MMA Gryf Świdnica lecz tylko na pół roku. Przez błahy powód zrezygnowałem z treningów w tamtym klubie (niedogodne godziny treningu) i jak się okazało był to kolejny krok do celu ponieważ trafiłem do Fighter Klub Kaczmarek Grodowski. Nic nie przyszło samo, na to wszystko składają się godziny treningów i rozmowy z trenerami, którzy swoim doświadczeniem uczą mnie jak postępować, jak walczyć a przede wszystkim jak być dobrym człowiekiem.

Pierwsze zawody? Czułem stres, niepewność, a jednocześnie chęć sprawdzenia siebie. Czy podołam.
Kickboxing nauczył mnie systematyczności, która pokazała, że tylko tak można osiągnąć wyniki – poza tym zyskałem pewność siebie – mówi z uśmiechem Kacper.

Największym wsparciem są moi trenerzy, dzięki którym osiągnąłem swój największy sukces – zwycięstwo w Otwartych Mistrzostwach Polski w Kickboxingu. Mistrzem nikt się nie rodzi, do tego celu jest daleka i kręta droga a sukces zdobywany ciężkimi treningami daje największego „kopa” do działania! – mówi Kacper

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

źródło: gmina.swidnica.pl
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Copyright © 2015 scan-city.pl