Pierwszy Dzień Wiosny na Wyspie Słodowej !

04.03.2016, 14:52

Czujecie już wiosnę w powietrzu? My tak i dlatego prezentujemy program Pierwszego Dnia Wiosny na Wyspie Słodowej.

Gitarowy Desant, warsztaty artystyczne, sportowe i muzyczne, liczne konkursy oraz tryskające energią koncerty najlepszych kapel z Wrocławia i Dolnego Śląska. Już 21 marca przyjdź i powitaj wiosnę na Wyspie Słodowej! Wstęp wolny.

Tegoroczne powitanie wiosny na Wyspie Słodowej zdominują gitary – będzie można wziąć udział w gitarowych warsztatach prowadzonych przez Leszka Cichońskiego, stać się członkiem wielkiej gitarowej orkiestry, wziąć udział w konkursach (m.in. na marzannę z gitary lub z gitarą) i posłuchać najlepszych rockowych zespołów z Wrocławia i Dolnego Śląska .

Ale to tylko część atrakcji. Tradycyjnie już zapraszamy do odkrywania nowych umiejętności i talentów podczas warsztatów. Na Wyspie Słodowej stanie kilkanaście stanowisk warsztatowych, przy których prowadzone będą zajęcia artystyczne, sportowe i muzyczne. Chcesz dowiedzieć się, czym jest zentangle, spróbować własnych sił w slackline, le parkour lub jeździe na monocyklu, a może interesują cię tajniki decoupage? Przyjdź i pozwól się zainspirować! Oprócz tego na Wyspie Słodowej można będzie pochodzić na szczudłach, wspiąć się na skrzynki, wziąć udział w sportowej rozgrzewce (oczywiście w gitarowym rytmie!), a także przypomnieć sobie gry towarzyskie z dawnych lat.

Na Wyspę Słodową zapraszamy od 13.00 do 22.00. Część warsztatowa potrwa do 17.00, kiedy rozpocznie się XX Promo Festival.

Udział we wszystkich atrakcjach podczas Pierwszego Dnia Wiosny na Wyspie Słodowej jest bezpłatny.

Program:

13.00-17.00 – warsztaty przygotowane przez SLOT Art Festival: szczudła, slackline, monocykl, le parkour, wspinaczka po skrzyniach, malowanie na torbach i ubraniach

13.00-17.00 – warsztaty artystyczne i sportowe: gry retro, zentangle, pogadanki podróżnicze, decoupage, handmade, sportowa rozgrzewka w gitarowym rytmie

15.00-17.00 – Gitarowy Desant 2016 – warsztaty Leszka Cichońskiego przygotowujące do wspólnego bicia Gitarowego Rekordu Guinnessa

17.00-20.30 – XX PROMO Festival – najlepsze zespoły rockowe z Wrocławia i Dolnego Śląska walczą o występ na głównej scenie Gitarowego Rekordu Guinnesa (głosuje publiczność)

17.00-18.30 – historia gitarowych rekordów Guinnessa we Wrocławiu

18.30 – wiosenna orkiestra gitarowa – weź gitarę i zagraj z nami!

20.30-22.00 – muzyka i pokazy taneczne

Ponadto: wiosenne konkursy, losowanie biletów na koncerty, foodtrucki i stoiska gastronomiczne, malowanie twarzy, tona jabłek dla uczestników

W razie niepogody imprezy mogą zostać odwołane.

Organizatorem wydarzeń na Wyspie Słodowej jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego we współpracy z Gitarowym Rekordem Guinnessa i innymi partnerami.

Termin:
21.03.2016 (poniedziałek),

13.00 do 22.00
źródło:http://wyspa.wroclaw.pl


 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Copyright © 2015 scan-city.pl